Szukasz pierścionka zaręczynowego, jedynego w swoim rodzaju? Może masz swoją własną tablicę inspiracji? Szanse są, że po prostu możesz nie wiedzieć od czego zacząć. Jakakolwiek to nie jest sytuacja, z przyjemnością pomożemy Ci zrealizować swoje marzenie i zaprojektujemy pierścionek zaręczynowy specjalnie dla Ciebie! Na pewno będzie wyjątkowy. 

Jak wygląda proces przy zamówieniu indywidualnym?

1. MAM POMYSŁ

Jeśli już masz pomysł na to, jak ma wyglądać twój pierścionek, koniecznie prześlij nam szkic/ opis/ tablicę inspiracji (np. z Pinterest). Może masz już bardziej rozbudowaną wizję i wiesz na jakim kamieniu Ci zależy, jaki ma być jego kształt, barwa czy wielkość. Czy mają akompaniować mu dodatkowe kamienie, a może spróbować obrączki tzw. "eternity diamond band", w pełni, w połowie czy tylko częściowo wyłożonej mieniącymi się brylantami?

Wiadomość mailową możesz wysłać na adres shop@trzpiotka.com

Po wysłaniu maila prosimy o cierpliwość :) 1-2 dni zajmuje nam średnio odpowiedź. W tym czasie sprawdzamy dostępność kamieni, upewniamy się z jubilerem co jest wykonalne lub po prostu mamy dużo pracy. Prawdopodobnie dostaniesz od nas kilka dodatkowych pytań, tak, żebyśmy mogli przesłać opis/wizualizację i zwrotną wycenę. 

Jak tylko ustalimy to, co najważniejsze, prześlemy link do tzw. zamówienia indywidualnego przygotowanego specjalnie dla Ciebie. Takie zamówienie znajdziesz także w tej zakładce naszego sklepu. Po realizacji zamówienia, zabieramy się do pracy! 

2. NIE MAM POMYSŁU

W takim przypadku warto przyjrzeć się swojej wybranej osobie. Zwróć uwagę na to jaką biżuterię nosi czy ogólnie jaki styl preferuje:

  • czy metal jest w odcieniach złota, różu czy bieli; odpowiednio (żółte złoto, różowe, białe/srebro lub platyna)
  • czy woli projekty i klasyczne połączenia metalu z kamieniem (np. pierścionek w żółtym czy białym złocie z brylantami, lub czarnymi diamentami),
  • a może jest osobą, która w biżuterii zawsze szuka czegoś nietypowego, wyjątkowego koloru a może kształtu?
  • jaka stylistyka pasuje do wybranej osoby: vintage, maksymalizm a może minimalizm

Każda informacja jest ważna i sprawi, że wybór pierścionka będzie jak najbardziej trafny.

Wiadomość mailową możesz wysłać na adres shop@trzpiotka.com

 

how to make an individual order

up
Shop is in view mode
View full version of the site

Uzyskaj -30 pln na pierwsze zakupy w Trzpiotce! 

Zostań  z nami w kontakcie i odbierz kod na zakupy. 

Bądź na bieżąco i dostawaj informację handlowe o nowościach, promocjach i naszych produktach!

Szczegóły przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności. Zniżka dotyczy wszystkich produktów o wartości koszyka powyżej 200pln. 

.
Sklep internetowy Shoper.pl